LEGO Friends Dom Stephanie. Odwiedź Stephanie w jej domu. Stephanie lubi piec i spędza większość czasu w swojej kuchni. Czy pomożesz jej upiec ciasto, żeby miała czym poczęstować przyjaciół? Jej tata James będzie odkurzać salon. Pomóż mu, a potem wspólnie nakarmcie małego króliczka Chili, który czeka na zewnątrz. Mama Stephanie, Alicia, pracuje w swoim gabinecie. Wejdź tam po kręconych schodach, a potem pomóż jej się przygotować w sypialni. Teraz Stephanie może już wyciągnąć się na bujanym fotelu na ganku i czekać na przyjaciół.
Dbałość o detale. Bardzo duży zestaw klocków LEGO® Friends pozwala zbudować modułowy, dwupoziomowy budynek z kuchnią, gankiem, salonem, kręconymi schodami, sypialnią, łazienką, gabinetem, a także klatką dla królika. Na dolnym poziomie znajdziesz otwierane drzwi frontowe, hall z drzwiami, kuchnię z wykuszowym oknem, otwieranym piekarnikiem, płytą, okapem, zlewem, stołem i krzesłem oraz miejscem do siedzenia przy oknie. Znajduje się tu także salon z otwieranymi drzwiami i wyposażeniem: sofą, stolikiem kawowym i telewizorem. Na górnym poziomie jest sypialnia z łóżkiem, biurkiem i drzwiami wychodzącymi na półkolisty balkon, łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą, a także gabinet z biurkiem, obrotowym fotelem i laptopem. Część zewnętrzna składa się z ganku, gdzie znajduje się bujak z miejscem na trzy minilaleczki, skrzynki na listy oraz klatki królika. Dobra zabawa gwarantowana. Ten piękny, modułowy dom z witrażowymi oknami możesz przebudować według własnego uznania! Stephanie ma w kuchni pełne ręce roboty — pomóż jej przygotować smakołyki dla przyjaciół. Jej tata odkurza salon, więc Ty pomóż jej mamie nakarmić króliczka. Czy goście nadchodzą? Na pewno zobaczysz ich z balkonu, na który prowadzą kręcone schody. Gdy przyjdą, miło spędzicie czas na bujaku, który stoi na werandzie.
Wybierz zabawki odpowiednie dla dzieckaDuże klocki terapeutyczne. Najczęściej spotykane są w klubach dla dzieci, salach zabaw, żłobkach, przedszkolach, ale także w dobrych szkolnych świetlicach. Mowa tutaj o dużych klockach konstrukcyjnych (często przeznaczonych do tworzenia miękkich przeszkód, ćwiczenia równowagi), o różnym kształcie i fakturze. Zaliczyć do nich można np.: 1. Bujaki w różnym kształcie, np. kota, księżyca – często wykorzystywane w gabinetach rehabilitacyjnych, ale także jako zabawka w placówkach oświatowych. 2. Miękkie wyspy – różnej wysokości, o miłej fakturze, z wypustkami, by działały dodatkowo sensorycznie. Mają różne kształty. Umożliwiają dzieciom nabycie umiejętności przemieszczania się po nierównej płaszczyźnie. 3. Dyski – o różnej wielkości i kształcie, przeznaczone do wykształcenia zmysłu równowagi. Mogą być pojedyncze albo zestawiane w poszczególne elementy. 4. Zestawy piankowe – w bardzo dużych rozmiarach; umożliwiają dzieciom stworzenie samodzielnie lub grupowo dowolnych budowli, do których mogą wejść i bawić się w ich wnętrzu. Ponadto dowolność kombinacji, jaką zapewniają, powoduje, że są ulubioną formą spędzania czasu wolnego. Wszystkie powyższe elementy mają głównie zadania terapeutyczne, nierzadko rehabilitacyjne, choć dla dziecka kontakt z nimi zawsze będzie oznaczał dobrą zabawę. |
|
|
|