Madej Robot Knabo. Twój elektroniczny towarzysz. Poznaj interaktywnego robota Knabo One! Ten elektroniczny kolega dostarczy Ci mnóstwo atrakcji, począwszy od zabawnych efektów dźwiękowych, a skończywszy na możliwości programowania wykonywanych czynności. Robot Knabo One ma 26 centymetrów wysokości i wygląda jak przybysz z kosmosu. Kiedy go włączysz jego oczy zaświecą się na czerwono, po czym przemówi do Ciebie w mowie robotów! Niebieskie elementy wyglądają niesamowicie, a szerokie stopy gwarantują, że robot będzie stawiał kroki pewnie i stabilnie.
Mnóstwo możliwości i niesamowitych funkcji. Robot Knabo One ma wiele do zaoferowania! Obserwuj w jaki sposób porusza się Knabo – może chodzić we wszystkich kierunkach na dwa sposoby i w dwóch prędkościach. Jeżeli przestaniesz zwracać na niego uwagę, przypomni o sobie w swojej robotycznej mowie. Kosmiczne dźwięki będą towarzyszyły wszystkim jego czynnościom! Specjalne przyciski na rozbudowanym pilocie odpowiadają za wybór mowy, śpiewu bądź znanych melodii, które zagra bohater. Kiedy odkryjesz już wszystkie tajemnice jakie skrywa robot, możesz przejść na kolejny etap – programowania i odtwarzania sekwencji! Sterowanie za pomocą gestów! Ten kosmiczny przyjaciel wykonuje komendy wydawane za pomocą gestów – przesuń dłoń w prawo, a Knabo odwróci się w lewo! Postaw dłoń pionowo lub wykonaj gest przywoływania i obserwuj jak zareaguje Knabo. Ta wspaniała zabawka nie tylko dostarczy mnóstwa radości, ale spełni także funkcję wprowadzenia do programowania. Robot rozwinie w dziecku kreatywność, pomoże zrozumieć ciąg przyczynowo-skutkowy oraz zachęci do odkrywania świata.
Wybierz zabawki odpowiednie dla dzieckaDuże klocki terapeutyczne. Najczęściej spotykane są w klubach dla dzieci, salach zabaw, żłobkach, przedszkolach, ale także w dobrych szkolnych świetlicach. Mowa tutaj o dużych klockach konstrukcyjnych (często przeznaczonych do tworzenia miękkich przeszkód, ćwiczenia równowagi), o różnym kształcie i fakturze. Zaliczyć do nich można np.: 1. Bujaki w różnym kształcie, np. kota, księżyca – często wykorzystywane w gabinetach rehabilitacyjnych, ale także jako zabawka w placówkach oświatowych. 2. Miękkie wyspy – różnej wysokości, o miłej fakturze, z wypustkami, by działały dodatkowo sensorycznie. Mają różne kształty. Umożliwiają dzieciom nabycie umiejętności przemieszczania się po nierównej płaszczyźnie. 3. Dyski – o różnej wielkości i kształcie, przeznaczone do wykształcenia zmysłu równowagi. Mogą być pojedyncze albo zestawiane w poszczególne elementy. 4. Zestawy piankowe – w bardzo dużych rozmiarach; umożliwiają dzieciom stworzenie samodzielnie lub grupowo dowolnych budowli, do których mogą wejść i bawić się w ich wnętrzu. Ponadto dowolność kombinacji, jaką zapewniają, powoduje, że są ulubioną formą spędzania czasu wolnego. Wszystkie powyższe elementy mają głównie zadania terapeutyczne, nierzadko rehabilitacyjne, choć dla dziecka kontakt z nimi zawsze będzie oznaczał dobrą zabawę. |
Skoczek Baby Einstein 60332 |
Traktor - koparka |
Grający kwiatek |